Nasz dom to miejsce przyjazne

 dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

Basen 

Największą atrakcją naszego pensjonatu jest basen z podgrzewaną wodą.

Wymiary basenu : szerokość 4 metry, długośc 8 metrów, głębokość 1,4 metra. Temperatura wody 33-35 st. C.

Na wyposażeniu dmuchane rękawki, koła i inne zabawki.

Basen połącziny jest z tarasem i wyjściem na ogród.

basen

plac zabaw

Ogród

W ogrodzie przygotowaliśmy plac zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawkami, trampolinę, dmuchany zamek do skakania, małą zjezdżalnią, stół do ping-ponga.

Kącik zabaw dla dzieci

W budynku dzieci mają możliwość zabawy w kąciku zabaw. Znajdują się tam stolik z krzesełkami, bujaki, zabawki, pluszaki, gry planszowe, rysowanki i kredki.

Starsze dzieci ucieszą się z gry na PLAY STATION III.


Sala kominkowa

Gra w piłkarzyki do doskonała zabawa dla młodszych i starszych dzieci.

Śniadanie

Na śniadaniu dzieci też znajdą coś dla siebie : kolorowe plastikowe kubeczki, miseczki, talerzyki oraz menu przygotowane również pod dzieci.

śniadanie

małpi gaj

Małpi gaj

w sąsiedztwie znajduje się małpi gaj "Fabryka Talentów " pełne zabawek, piłeczek i ciekawych atrakcji. Dziecko można pozostawić  pod opieką wykfalifikowanej kadry.

Polecamy.

Parki Linowy

w Chochołowie Adventura to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dla młodszych i starszych dzieci. Profesjonalny zespół, bezpieczna pełna adrenaliny zabawa.

Park linowy

polana szymoszkowa

Kapielisko na Polanie Szymaszkowej

oddalone jest ok. 2 km od Willi Baciarka. Temperatura wody to ok. 30 st. C. Dla gości kąpieliska udostępnione są zjezdżalnie małe i duże, leżaki, boisko do siatkówki plażowej.

Wyciagi narciarskie

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Duża kolej sześcioosobowa biegnąca na szczyt Gubałówki to propozycja dla wprawnych w zjeździe oraz turystów żądnych widoków. Przy górnej stacji znajdują się bary i restauracje z panoramicznym widokiem. Mniejsza kolej biegnąca do połowy stoku to idealna propozycja to początkujących adeptów sportów zimowych, którzy w bezpieczny sposób chcą szkolić swoje umiejętności. Przy dolnej stacji kolei znajduje się KidsPark Szymoszkowa, a w nim taśma dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Pod fachowym okiem instruktora dzieci mogą po raz pierwszy stanąć na jednej lub dwóch deskach i poprzez zabawę rozpocząć swoją przygodę ze sportem na śniegu.

wyciag szymaszkowa